Haber Detayı
19 Aralık 2016 - Pazartesi 14:37
 
DİLOVASI'NDAKİ MOLOZLAR TEMİZLENİYOR!
Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla ilçe genelinde ev ve işyeri tadilatları nedeniyle sokak başlarına, boş arsalara ve diğer kuytu köşelere bırakılan moloz ve inşaat kırıntılarından temizleniyor.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde yaptıkları denetim ve kontrollerde kaçak olarak bırakılan moloz, tadilat kırıntıları ve buna bağlı atıkları Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla oluşturdukları özel bir ekiple temizleniyor.

“DAHA YAŞANABİLİR YENİ BİR DİLOVASI İÇİN”

Belediye Başkanı Ali Toltar, “Daha yaşanabilir Yeni Dilovası için” sloganıyla ilçemiz genelinde yaptığımız çalışmalarla kentimizin cadde ve sokakları hem daha güvenli ve hem de daha temiz. Sokak başlarına, kuytu yerlere ve boş arsalara bırakılan inşaat atıkları ve tresubatların toplanması için özel bir ekip oluşturduk. İş makinası,kamyon ve personelden oluşan özel ekip mahallelerdeki moloz, inşaat atıkları ve tresubatları bulundukları bölgelerden toplayarak görsel kirliliğin önüne geçmiş oluyor. " dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: DİLOVASI'NDAKİ, MOLOZLAR, TEMİZLENİYOR!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı