Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 11:33
 
Dilovası Belediyesi'nden peyzaj düzenlemesi
Dilovası Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü peyzaj düzenleme çalışmaları ile ilçeyi her geçen gün daha da güzelleştiriyor.
Dilovası Haberi
Dilovası Belediyesi'nden peyzaj düzenlemesi

Dilovası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yapımı bu yıl biten ve Dilovalıların hizmetine açılan Dilovası Kapalı Spor Salonuna etrafında çevre düzenlemesi gerçekleştirerek güzel bir görünüme kavuşmasını sağladı.

KAPALI SPOR SALONU ETRAFINA YENİ GÖRÜNÜM

Park Bahçeler Müdürlüğü Dilovası Kapalı Spor Salonu etrafına 1000 adet taflan, 150 adet defne, 150 adet kartopu, 50 tane nandina, 100 ardıç dikimi gerçekleştirdi. Peyzaj düzenlemesi kapsamında 1120 metrekare alana çim tohumu atılarak çim çalışması da yapıldı. Ayrıca sprint (yağmurlama) sulama sistemi yapıldı. Toplam da 2100 bitki dikildi.

ORTAK ALANLAR YEŞİLLENDİRİLDİ

İlçe genelinde değişik mahallelerde bulunan çocuk parkları ve semt sahalarının periyodik olarak bakımlarını yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü vatandaşların yıl boyunca yeşil alanlardan ve dinlenme alanlarından en iyi şekilde hizmet almasını sağlarken, okul bahçeleri, cami, sağlık ocakları ve mezarlık gibi ortak alanlarda da yıl boyunca bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını devam ettirdi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Belediyesi'nden, peyzaj, düzenlemesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı