Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 10:23
 
Dilovası Belediyespor'a Destek Çığ Gibi
Ulusal Beton’dan Dilovası Belediyespor’a 10 BİN TL destek
 
 
 
Dilovası Haberi


Ulusal Beton’dan Dilovası Belediyespor’a 10 BİN TL destek Dilovas’ının önemli kuruluşlarından biri olan, Yönetim kurulu başkanlığını Niyazi Öztürk’ün yaptığı ULUSAL BETON A.Ş, İlçe’de sosyal ve sportif etkinliklere verdiği destekle biliniyor.
Dilovası Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Laç, Başkan Yardımcısı Enver Yıldırım ve kulüp müdürü Halit Ekici, Dilovası Belediyespor kulübüne yaptığı maddi desteklerden dolayı,ULUSAL BETON A.Ş firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Öztürk’e plaket ve forma takdim ederek teşekkür ettiler.

ENVER YILDIRIM FARKI
Dilovası’nda iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı iş adamı Enver Yıldırım, kendi çabalarının yanı sıra Dilovası’nda iş yapan sanayici dostlarından Dilovası Belediyespor’a maddi destek sağlayarak taraflı tarafsız her kesimin takdirini topluyor. Sanayici dostlarının kapısını Dilovası Belediyespor ve gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulması için çalan Enver Yıldırım, spor kulübü ile sanayici arasında köprü vazifesi görüyor.

ÖZTÜRK: ’’ GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’
Genç yaşta işinde başarıyı yakalamış bir isim olan Niyazi Öztürk, yaşadıkları ve kazandıkları bölgeye desteği zorunluluk gördüklerini belirterek,’’ Dilovası İlçemizin sportif alandaki başarısını önemsiyoruz ve Dilovası’nın bir firması olarak, gençlerimizin spor yaptığı bir kulübe maddi desteği vermekten asla kaçmayız. Dilovası Belediyespor başkanı Recep Laç ve yönetimine, özellikle de dostumuz Enver Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Bize böylesi bir jest yaptılar. Ancak bizim için asıl ödül, sezon sonunda takımımızın Kocaeli şampiyonluk kupasını Dilovası’na getirmesi olacaktır’’ dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Dilovası, Belediyespor'a, Destek, Çığ, Gibi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı