Haber Detayı
23 Nisan 2020 - Perşembe 11:45
 
Dilovası Devlet’ten başkanlara teşekkür!
Dilovası Haberi
Dilovası Devlet’ten başkanlara teşekkür!

Dilovası Devlet Hastanesi Yönetimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, bu özel günde 100. Yıl pastasıyla sağlıkçılarımızın çocuklarına sürpriz yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e teşekkür etti.

Dilovası Devlet Hastanesi Yönetimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “23 Nisan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. Yıl dönümünü kutluyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız yakın bir gelecekte bizlerin yerlerini alacak ve elde edecekleri başarılarla ülkemizin hedeflerini yakalanmasında belirleyici rol oynayacaklardır. Toplum olarak çocuklarımızı araştıran, sorgulayan, üreten, milli ve manevî değerlerine bağlı, kendine güvenen, vatan sevgisi yüksek bireyler olarak yetiştirmek en temel sorumluluğumuzdur. Bu anlamlı günü çocuklarımıza hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle ve saygıyla anıyor, Dilovası Devlet Hastanesi Yönetimi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.”

BÜYÜKAKIN VE ŞAYİR’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Ayrıca 100. Yıl pastasıyla çocuklarımıza sürpriz yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç Dr.Tahir Büyükakın Bey'e ve çeşitli oyuncak hediyelerle çocuklarımızın sevincine ortak olan Dilovası Belediye Başkanı Sayın Hamza Şayir Bey'e şükranlarımızı sunarız.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Devlet’ten, başkanlara, teşekkür!,
Yorumlar
Haber Yazılımı