Haber Detayı
01 Temmuz 2018 - Pazar 11:24
 
Dilovası Fenerbahçeli Yazar Altun’u Bağrına Bastı
Kocaelili Gazeteci yazar Levent Altun, Dilovası Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun düzenlediği imza gününe katıldı.
 
 
 
Spor Haberi


Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Levent Altun, imza gününe sarı-lacivert forma ile katıldı.  Çok renkli görüntülere sahne olan imza gününde  bir konuşma yapan Levent Altun, “Bugüne kadar ilk kez bir forma ile imza gününe katılıyorum. Bu benim için çok anlamlı ve büyük bir mutluluk. Giydiğim formamın üstündeki imzalar, önceki sezon Fenerbahçe’de oynayan futbolcuların imzası. Giymek bugüne kısmetmiş” diye konuştu.

 

 

FENERBAHÇELİ OLMAK AYRICALIK

Dilovası’nda yeni kurulan Genç Fenerbahçeliler lokaline etkinliği düzenlediği için teşekkür eden ve başarılar dileyen Levent Altun, “Rahmetli babam beni maçlara götürürdü, Fenerbahçeliliğimiz çok uzun yıllara dayanıyor. Bu renkler bize gurur veriyor” diye konuştu. Altun ayrıca etkinliğin sponsoru işadamı Hamza Şayir’e, Dilovası Genç Fenerbahçeliler Lokali yöneticisi Emrah Dursun’a ve yöneticilerine de teşekkür etti.

 

 

Taraftarlara Özlem’e Mektup hediyesi

Etkinliğin sponsoru Hamza Şayir de, Dilovası’nda bu tür etkinliklerin mutluluk verici olduğunu kaydederek, Dilovası Genç Fenerbahçeliler taraftar grubuna bir de forma sözü verdi. Dilovası Genç Fenerbahçeliler lokali yöneticileri İlhan Aydemir, Fecri Orhan, Sedat Doğan, İsmail Hakkı Karadeniz, Hakan Emre Artut, Ahmet Yaman, Ömer Barış, Bekir Yakar, Yıldırım Kılıç, Özgür Demirtaş, Emrah Dursun, Murat Tamcı taraftarlara sarı-lacivertli takımın atkılarını dağıttı. Ardından ise Levent Altun, etkinliğe katılan Fenerbahçe taraftarlarına Özlem’e Mektup kitabını imzaladı. İmza etkinliğinin sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Dilovası, Fenerbahçeli, Yazar, Altun’u, Bağrına, Bastı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı