Haber Detayı
07 Kasım 2016 - Pazartesi 11:09
 
Dilovası Kışa Hazır
Dilovası Belediyesi kış mevsimine yönelik yaptığı hazırlık çalışmaları kapsamında bünyesine kattığı kar küreme makinesi ve tuzlama makinesi ile kışa hazırlanıyor.
Dilovası Haberi
Dilovası Kışa Hazır

Dilovası Belediyesi yaklaşan kış mevsimi nedeniyle vatandaşların mağdur olmamaları için daha seri bir şekilde kar temizliğini yapabilmek için kar küreme makinesi ve tuzlama makinesini araç parkuruna katarak kış hazırlıklarına başladı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Önümüzdeki kış aylarında kar  yağışı sebebiyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için araç parkuruna , kar küreme ve tuzlama araçlarını belediyemiz araç parkuruna kazandırdık.Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturduğumuz Kar Timi yeni araçların yanı sıra  unimod, greyder ile karla mücadele edecek. Yolların kapanmaması ve buzlanmanın önlenmesi için 24 saat görev yapacak ekiplerimiz, Dilovası’nda ana arterler başta olmak üzere köy yollarında da devamlı çalışma yapacak. Yeni bünyemize kattığımız makinelerimizle inşallah güzel bir kış geçirecek ve yollarımız hep açık olacaktır.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Kışa, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı