Haber Detayı
20 Mart 2016 - Pazar 13:31
 
Dilovası merkezine iki kavşaktan giriş
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, ilçeye yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alarak aciliyet gösteren çalışmaları değerlendirdiler.
Dilovası Haberi
Dilovası merkezine iki kavşaktan giriş

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmaları birlikte değerlendirdiler. Karayolları Kara yolları trafik başmühendisi Ergün Çetinkaya Karayolları kontrol mühendisi Alparslan Savaş’ın Doğu ve batı kavşağının ilçeye giriş ve çıkışıyla ilgili proje değişikliğindeki sunumunu da birlikte değerlendirerek yapılacak düzenlemeyle ileriki yıllarda artacak trafik yoğunlunu da hesaplayarak çözüm üretileceğini söylediler.

 MİLLETVEKİLİNE SUNUM YAPTI

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’un da hazır bulunduğu ziyarette,  Milletvekili İlyas Şeker daha sonra ilçeye yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yaptığı sunumu dikkatlice inceleyerek “Dilovası’na yapılan hizmetler ve çalışmalar ilçenin modern bir görünüşe kavuşmuştur. Belediye Başkanımız Ali Toltar’ı ve ekibini gayretlerinden dolayı kutluyorum” dedi.

MEMNUN OLDUK

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’da AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Dilovası’nın gelişmesi ve modern bir kent olması için çalışmalarımız artarak devam etmektedir.  İlçemizin giriş ve çıkışlarının D 100 karayoluna bağlantıları için proje çalışmalar son aşamaya gelmiştir Proje değişikliğindeki yapılacak düzenlemeyle ileriki yıllarda artacak trafik yoğunlunu da hesaplayarak üretilecek çözüm daha yerinde olacaktır.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, merkezine, iki, kavşaktan, giriş,
Yorumlar
Haber Yazılımı