Haber Detayı
26 Nisan 2016 - Salı 09:42
 
Dilovası’nda Sünnet Heyecanı Başladı
Dilovası Haberi
Dilovası’nda Sünnet Heyecanı Başladı

Dilovası Belediyesi tarafından ilçedeki sünnet çağına gelmiş çocuklar için düzenlenecek sünnet şenliği için kayıtlara başlandı.

Dilovası Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şöleni için kayıtlar Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğündeki beyaz masadaki görevliler alınmaya başlandı. Geçtiğimiz yıl 307 çocuğun sünnet edildiği sünnet şöleninde bu yıl da sünnet çağına gelmiş tüm çocukların sünnet edilmesi planlanıyor. Hazırlanan organizasyonla her yıl olduğu gibi bu yılda yüzlerce Dilovasında yaşayan çocuk, en sağlıklı ve modern koşullarda ücretsiz sünnet olurken, Dilovası Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklar ve aileleri için hazırlanan sünnet şöleninde çok renkli anlar yaşanacak

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar sosyal belediyeciliğe önem verdiklerini belirterek şu şekilde konuştu “Dilovası’nın  fiziki anlamda gelişimi ve hızla değişiminin yanı sıra sosyal projelere de büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarını Dilovası Belediyesi olarak karşılamaktan da son derece mutluyuz.” dedi. Ayrıca sünnet olacak çocuklara unutamayacakları bir mutluluk yaşatmak istediklerini belirten Başkan Toltar “Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Çocuklarımızın bu anlamlı gününde mutluluklarını paylaşmak için biz vatandaşımızın her zaman yanındayız.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’nda, Sünnet, Heyecanı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı