Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 11:34
 
Dilovası’nda vurulmadık kapı, dokunmadık yürek bırakılmıyor!
Dilovası Haberi
Dilovası’nda vurulmadık kapı, dokunmadık yürek bırakılmıyor!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında topyekûn yardım seferberliği başlatan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçedeki tüm hanelere yardım kolisi dağıtmaya aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçede bir ilke imza atarak hem koronavirüs salgınıyla mücadele, hemde Ramazan ayı nedeniyle ilçede ki tüm hanelere gıda yardımı çalışmasını tüm hızıyla devam ettiriyor.

SEFERBERLİK BAŞLATTI

Dilovası Belediyesi’nin yaklaşık 10 gün önce başlattığı yardım ve dayanışma seferberliği kapsamında gıda kolileri ile patates-soğan paketleri Vefa Destek Grubu ve belediye personellerinden oluşan ekipler tarafından gece-gündüz demeden vatandaşlara ulaştırılıyor.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ SERGİLİYOR

Tam kadro sahaya inen Vefa Destek Grubu ve Dilovası Belediyesi personeline zaman zaman Başkan Şayir’de eşlik ediyor. İlçede sosyal belediyecilik örneği sergileyerek yardıma muhtaç, gelir durumu düşük aileler başta olmak üzere, tüm vatandaşlara kendi elleriyle gıda yardımı ulaştıran Başkan Şayir, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanıyor. Başkan Şayir ziyaret ettiği evlerde vatandaşlar ile sohbet ederek, evlerinde kalmalarını ve kendilerinin her zaman yanlarında olduklarını hatırlattı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’nda, vurulmadık, kapı,, dokunmadık, yürek, bırakılmıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı