Haber Detayı
17 Aralık 2016 - Cumartesi 16:06
 
Dilovası'ndaki Çapa Restaurant'tan Halep seferberliği!
Dilovası Tavşancıl sahilinde bulunan bir otelin işletmecileri Ziya Çekem ve Nihat Hancı, 1 haftalık gelirlerini Halep mağdurlarına bağışlayacak.
 
 
 
Dilovası Haberi


D-100 karayolundan Halep’e giden yardım konvoyunu görerek kendilerinin de savaşta mağdur olan Müslümanlara yardım etmeleri gerektiğini fikrinden yola çıkan işletmeciler Kızılay ile irtibata geçti. Kızılay yetkilileriyle görüşen otel işletmecileri 19-26 Aralık tarihleri arasında elde ettikleri geliri Halep mağdurlarına gönderme kararı aldılar.

 

 

 

 

SOSYAL MEDYADAN BİZE ULAŞIN

Yardım kampanyası hakkında bilgi veren otel işletmecisi Ziya Çekem, “Sabah işletmemizin önünden geçen yardım konvoylarını görünce, bizim de yardım kampanyası için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Bu fikirle yola çıkarak elimizden geldiği kadar yardım toplayabilmek adına bu kampanyayı başlattık. Dileğimiz başlattığımız kampanyaya tüm otel işletmeleri ve restoranların destek vermesi. İnşallah kampanyamızda beklediğimiz rakamların üzerinde bir yardımla Halep mağdurlarının ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluruz” dedi. Son olarak diğer otel işletmelerinden destek beklediklerini belirten Çekem, destek vermek isteyen işletmelerin sosyal medya üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini ifade etti.
Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Dilovası'ndaki, Çapa, Restaurant'tan, Halep, seferberliği!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı