Haber Detayı
26 Şubat 2017 - Pazar 11:59
 
Dilovası'nın manzaralı parkında ilk harç atıldı!
Dilovası Haberi
Dilovası'nın manzaralı parkında ilk harç atıldı!

Bölgenin en güzel manzarasına sahip olacak olan Diliskelesi mahallesinde Osmangazi Köprüsü'ne nazır Seyir Tepesi projesinde ilk harç önceki gün Dilovası Belediyesi tarafından atıldı.

Dilovası Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda projesi tamamlanan ve yatırım planına alınan Diliskelesi Seyir Tepesi için önceki gün ilk kazma vuruldu. Bölgenin en güzel manzarasına sahip olacak olan Seyir Tepesi, Osmangazi Köprüsü manzaralı olacak.

GÜZEL BİR GÜN İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

2040 m2 alanda hayat bulacak olan proje içerisinde vatandaşların muhteşem manzara karşısında yemek yiyip çay içebilecekleri, dinlenebilecekleri güzel bir kafeterya ile birlikte çocuk oyun grupları, fitnes alanı, süs havuzu, tuvaletler, yürüyüş yolu ve vatandaşların piknik yapabilecekleri barbeküler olacak.

MUHTEŞEM MANZARA

Yapımına başlanan Seyir Tepesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Başta ilçemiz halkı olmak üzere bölge halkının güzel vakitlerini geçirebilecekleri Seyir Tepesi Parkı için ilk harcı atmış bulunuyoruz. Halkımızın yeşillikler içerisinde muhteşem deniz manzarası ve Osmangazi Köprüsü manzarası karşısında tüm gününü rahatça geçirebilecekleri sosyal tesisimiz inşallah yapacağımız çalışmalar ile kısa sürede hayat bulacaktır. Vatandaşlarımızın rahat etmesi ve kullanabilmesi için her türlü çalışmanın yapılarak en yakın zamanda,halkımızın hizmetine açmayı istiyoruz.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası'nın, manzaralı, parkında, ilk, harç, atıldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı