Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 10:10
 
Dilovası Saadet ile hizmete kavuşacak!
Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, yaptığı seçim değerlendirmesinde “50 yıl 100 yıl sonrada Milli Görüş Belediyeci ile adımızın anılacağı eserleri Dilovası’nda inşa edeceğiz” dedi.
Dilovası Haberi
Dilovası Saadet ile hizmete kavuşacak!

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, yaptığı seçim değerlendirmesinde “50 yıl 100 yıl sonrada Milli Görüş Belediyeci ile adımızın anılacağı eserleri Dilovası’nda inşa edeceğiz” dedi. Saadet Partisi Dilovası ilçe teşkilatı 2019 yılının ilk haftalık yönetim kurulu toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi. İlçe başkanı Türel, Belediye yönetimine eleştirilerde bulunarak, “Yaklaşan 31 Mart 2019 yerel seçimleri Dilovası ilçemize ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim. Ülkemizin önemli sanayi kenti olan Dilovası ilçemiz limanları ve sanayi bölgeleri olarak Milli Gelirimize ciddi katkısı bulunmasına rağmen maalesef aynı oran hizmet almamaktadır. Hava ve Çevre kirliliği halkımızın sağlığını tehdit ediyor.”dedi.  

ADAY ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇIKLANACAK

Seçime hazırlık aşamasında son safhaya ulaştıklarını ve adaylarının  önümüzdeki günlerde kamuoyuna ilan edileceğini ifade eden Türel, “Yeterli alt yapı çalışması olmadığından dolayı yağmur yağdığı zaman caddenin bir tarafından diğer tarafına geçilmesi imkânsız oluyor. Otobüs durakları denen bir şey yok.  Hangi birisini değinelim, kısacası sorunlar almış başını gidiyor. Hizmet gelmemesinin yegâne sebebi ise basiretsiz yöneticilerden kaynaklanmaktadır. İnşallah, 31 Mart 2019 yerel seçim için Saadet Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı olarak hazırlıklarımızın son aşamasına gelmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki günlerde adayımızı açıklayıp, halkımızın desteğini alarak,  50 yıl 100 yıl sonrada Milli Görüş Belediyeci ile adımızın anılacağı eserleri Dilovası’nda inşa edeceğiz. “Dilovası hak ettiği hizmeti Saadet Partisi ile ulaşacaktır.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Saadet, ile, hizmete, kavuşacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı