Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 12:32
 
Dilovası Toltar’a gitti
Şampiyonluk hedefi ile mücadele edecek olan Dilovası Belediyespor’da Başkan Recep Laç, Başkanvekili Adnan Sak, yönetim kurulu üyeleri Güler Sak, Bekir Kılavlı, Servet Ataç, Teknik Direktör Ufuk Öğütveren ve alt yapı antrenörleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Spor Haberi
Dilovası Toltar’a gitti

TÜM TAKIMLARIMIZIN HEDEFİ VAR

Toltar yaptığı açıklamada “Bölgemiz futbola duyarlı, futbolu seven bir yapıya sahip. Dilovası Belediyespor hem hedefi olan hem de alt yapıdan yetiştiren bir kulüp olarak karşımızda. Yönetimimiz, A Takım ve alt yapı teknik ekibimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Tabii ki diğer kulüplerimizin de üretimlerinin farkındayız. Her birinin hedefinin olması bizi memnun oluyor. Elimizden geldiği kadar spora katkı sağlamak istiyoruz” dedi. 

ÖĞÜTVEREN’E TAKIMI EMANET ETTİK

Ufuk Öğütveren’i takımın başına getiren Dilovası Belediyespor’da Başkanvekili Adnan Sak yaptığı açıklamada hem üst hem de alt yapıyı uzun vadeli bir planlama halinde yürüteceklerini ifade etti. Sak şu şekilde konuştu: Dilovası Belediyespor yıllardır hedefi olan ve bölgesini en iyi temsil eden takımlardan birisi olmuştur. İnanıyorum ki önümüzdeki sezon da bu gelenek devam edecektir. 2 sezon önce Kocaeli Güneşspor ile şampiyonluk yaşayan, geçen sezon da Nusretiyespor ile çok başarılı olan Ufuk Öğütveren’e takımı emanet ettik. Ona inanıyor ve güveniyoruz.

BÖLGEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Bu yılki hedefimiz tabii ki şampiyonluk. Ancak bizim için olmazsa olmazımız alt yapı. Yaklaşık 300 sporcudan oluşan bir alt yapıya sahibiz.Uzun vadeli çalışmak istediğimiz Ufuk hocamız ile hem üst hem de alt yapımızı şekillendirme gayreti içinde olacağız. Güçlü ve işini seven bir yönetimimiz var.Sağ olsunlar belediye başkanımız Sayın Ali Toltar’ın da varlığı gücümüzü arttırıyor. Dilovası iyi ve kaliteli futbol takımlarının yer aldığı bir bölge. Diliskelesi de Tavşancıl da biz de bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz inşallah” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Toltar’a, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı