Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 09:35
 
Diyarbakırlılardan Karabacak’a Ziyaret
Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak ve dernek yöneticileri Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı ziyaret etti.
 
 
 
Darıca Haberi


Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz ay gerçekleşen olağan genel kurulunda başkan seçilen İlhami Sarıtoprak ve dernek yönetimi protokol ziyaretlerine başladı. Dernek başkanı İlhami Sarıtoprak ve dernek yöneticileri dün Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret ettiler. Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak, “Dernek yönetimi olarak ilk ziyaretimizi Darıca Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak’a yapmak istedik.

KARABACAK’TAN ZİYARET SÖZÜ

Bilindiği gibi derneğimizin lokali Darıca’da bulunmasından dolayı protokol ziyaretlerine Darıca’dan başlamak istedik. Darıca Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak da en kısa zaman derneğimizi ziyaret etme sözünü aldık.” dedi. Gebze-Darıca-Çayırova ve Dilovası Diyarbakırlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhami Sarıtoprak ve dernek yöneticilerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da hemşeri derneklerinin önemine değinerek, “Darıca Belediyesi olarak her zaman hemşeri derneklerimizin yanındayız.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Diyarbakırlılardan, Karabacak’a, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı