Haber Detayı
18 Temmuz 2018 - Çarşamba 13:14
 
Duyar suç duyurusunda bulundu
BBP İl Başkanı Serhat Duyar, sosyal medya hesabından kendisine yönelik yapılan tehditler sonrasında suç duyurusunda bulundu.
Kocaeli Haberi
Duyar suç duyurusunda bulundu

Geçtiğimiz günlerde BBP İl Başkanı Serhat Duyar, il başkanları toplantısında HDP’den Kocaeli milletvekili seçilen Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun vekilliğinin düşebileceğini söylemişti. Hakkındaki bir davanın onanması halinde Gergerlioğlu’nun vekilliğinin düşebileceğini ve düşmesi gerektiğini de söyleyen Duyar, HDP’yi de sert sözlerle eleştirmişti. Bu açıklamalarının ardından Duyar’a sosyal medya hesaplarından tehdit dolu mesajlar gelmişti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Mesajları yazanlar için BBP İl Başkanı Serhat Duyar,  avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Duyar, “Geçtiğimiz günlerde Twitter hesaplarından HDP ve PKK’ya yakın hesaplardan şahsıma tehditler yapılmıştı. Bu konuda BBP Kocaeli İl Yöneticimiz Avukat Fatih Aktulun Kocaeli Adliyesinde Cumhuriyet Başsavcılığında gerekli evraklar ile suç duyurusunda bulundu. Teröre destek veren ve bizleri rahatsız eden tehdit eden terör yandaşlarının en ağır cezayı alacaklarına inanıyorum” dedi. Kaynak: Duyar suç duyurusunda bulundu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Duyar, suç, duyurusunda, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı