Haber Detayı
01 Ağustos 2018 - Çarşamba 16:46
 
E-Komobil Kullanıcılarına Müjde!
Kocaeli’nde yer alan tüm ulaşım araçları hakkında detaylı bilgilendirme uygulaması e-komobil, İOS cihazlar için yeni güncelleme ile hizmete sunuldu.
 
 
 
Kocaeli Haberi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen e-komobil uygulamasına kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeni güncellemeler getirildi. Uygulama ile Kocaeli’de yaşayan vatandaşların yolculuklarını planlı, en doğru bilgilerle keyifli bir şekilde yapabilmeleri sağlanıyor. Android ve İOS akıllı telefonlarda kullanılabilen projeyle durakta bekleme süresi en aza inerken, yolculuğunun ne kadar süreceği, hangi hatları kullanacağı, hangi durakta binip hangi durakta ineceği gibi birçok bilgiyi anında öğreniliyor. Seçilen duraktan geçen hatlara, durağa yaklaşan araçların geliş sürelerine kadar görebileceğiniz uygulamayı insanlar sıkça kullanıp tercih ediyor. Tüm ulaşım araçları hakkında detaylı bilgi veren e-komobili tercih eden vatandaşlar için yeni güncelleme geldi. İOS cihazlar için gelen güncelleme hizmete sunuldu.

YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

E-Komobil hakkında bilgi veren Kocaeli Büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Yerel hizmetlerde ulaşım politikası çok önemlidir. Kentiçi toplu taşımayı vücudumuzdaki damarlara benzetirim. Kan, damarlarda ne kadar rahat dolaşırsa insan vücudu da o kadar sağlıklı olur. Yaşam kalitesi yüksek olur. Eğer damar tıkanıklığı varsa, ortada bir tehlike vardır. Şehirlerin ulaşımı da buna benzer. Trafik sıkışıklığını rahatlatmak için kentiçi toplu taşımaya yaptığımız yatırımlar artarak devam etmektedir. Kocaeli’nde alınan yeni araçlarla birlikte güvenliğin yanında konforun da arttırmaktayız. Vatandaşımızın can güvenliği her şeyin ötesindedir. Toplu taşıma araçlarına olan ilginin her geçen artmakta olup hedefimiz toplu taşımayı daha modern, daha hızlı, daha güvenli ve erişebilir hale getirmektir.” dedi.

KÜBRA AKABALI

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: E-Komobil, Kullanıcılarına, Müjde!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı