Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 12:37
 
EGE ORGANİZASYON AÇILDI
Gebze Haberi
EGE ORGANİZASYON AÇILDI

Organizasyon sektörünün her geçen gün geliştiği Gebze’de sektöre yeni bir firma daha katıldı. Organizasyon adına her şeyi bulabileceğiniz Ege Organizasyon Gebze’de açıldı.

Firma hakkında bilgi veren işletme sahibi Mustafa Çimen, “Ege Organizasyon olarak kendi alanımızda Gebze halkına yenilikçi hizmetler ile hizmet vereceğiz. Yeni bir firma gibi görünsek de birikimi olan ve sektörü oldukça yakından takip eden üreten ve geliştiren bir yapımız var. Kurumsal anlamda bizlerde Gebze’ye ve çevresine katkıda bulunacağımızdan eminiz. Büyük hedeflerle değil gerçekleşebilecek büyük hayalleri hayata geçirmek için mesai harcıyoruz. Organizasyon anlamında her türlü hizmeti verebilecek kapasitede bir firmayız.” Dedi.

ORGANİZASYONA DAİR HERŞEY

Çimen, “Halkımızın mutluluklarına giden yol da onlara yardımcı olarak, işlerini kolaylaştırmak bizim işimiz. Ege Organizasyon olarak, düğün, nişan, kına, sünnet, açılış, mekan süsleme, etkinlik, yenidoğan, festival, doğum günü kutlaması, zincir balon, uçan balon gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Farklılıklar açısından müşterilerimizin bizleri ziyaret etmeleri ve 0541 652 36 16 numaralı telefon numarasından ulaşmaları yeterli olacaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EGE, ORGANİZASYON, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı