Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 09:04
 
Eğitim-Sen, ‘Zor bir süreç bekliyor’
Gebze Haberi
Eğitim-Sen, ‘Zor bir süreç bekliyor’

Eğitim-Sen Gebze Şube Başkanı Ogur Aydın, eğitim emekçi olarak kendilerini zor bir süreç beklediğini ifade ederek, “Zor bir süreç bizi bekliyor. Ancak hala dik durmaya devam ediyoruz” dedi.

Eğitim-Sen Gebze Şubesi’nin 6. olağan kongresinde başkan seçilen Ogur Aydın ve yeni seçilen yürütme kurulu gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Eğitim-Sen Gebze Şubesi binasında gerçekleşen toplantıya Eğitim-Sen Gebze Şube Başkanı Ogur Aydın ve yürütme kurulu üyeleri, Eğitim-Sen Gebze Şubesi eski başkanları Orhan Kaya ve Güngör İR-rdem katıldı. Eğitim-Sen Gebze Şubesi Başkanı Ogur Aydın bir konuşma yaparak, “Zor bir süreç bizi bekliyor. Önümüzdeki 3 yıllık süreçte kazanımlarımızı daha da çoğaltacağız.

YENİ YÖNETİM

Bu zor koşulları kazanımlara çevirebilirsek daha mutlu olacağız, yarınlarımızı ve çocuklarımıza daha güzel şeyler verebilmek için duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz. Birçok arkadaşımız bu süreçte görevden alındı. Ancak hala dik durmaya devam ediyoruz.” dedi. Eğitim-Sen Gebze Şubesinin yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor; şube başkanı Ogur Aydın, şube sekreteri Eylem Bahar, eğitim sekreteri Serdar Dikkatli, mali sekreter Cahit Canan, kadın sekreteri, Ayla Aktürk, hukuk sekreteri Zeki Kahraman

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim-Sen,, ‘Zor, bir, süreç, bekliyor’,
Yorumlar
Haber Yazılımı