Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 06:52
 
Emek'te Bayrak Coşkusu
Çayırova'da her kitle ve kesimin büyük sevgi ve sıcaklığı ile karşılaşan Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Emek Mahallesi'nde de büyük bir coşku ile karşılaştı.
Çayırova Haberi
Emek'te Bayrak Coşkusu

31 Mart Yerel Seçimler öncesi saha çalışamalrına Emek Mahallesi'nde devam eden Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak için mahalle sakinlerinin karşılama coşkusu görülmeye değerdi. Son kahvaltı programını ilçede faaliyet gösteren berber ve kuaförlerle gerçekleştireb Bayrak gün boyu ziyaret programlarını tamamlayarak akşam saatlerinde Emek Mahallesi halkı ile kucaklaştı. Görülmeye değer bir coşku içinde karşılama yapan Emek MAhallesi sakinleri İlhami Bayrak'ı bağrına bastı. Bayrak Emek Mahallesi Sakinleri ile yaptığı buluşma programına ilişkin,"Bu Kalabalıkların Bir Anlamı Var!
İlçe Yönetimimiz ve Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Emek Mahallesi sakinlerine misafir olduk bu akşam. Projelerimizi paylaştığımız Emek Mahallesi sakinlerimiz ile bir araya gelmenin mutluluğu paha biçilmezdi. Bir kez daha tüm mahalle sakinlerimize coşkuları, ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum."dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emek'te, Bayrak, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı