Haber Detayı
10 Nisan 2017 - Pazartesi 14:15
 
EMNİYET TEŞKİLATIMIZA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, polislerimizin ülkemizin bütünlüğü ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için mücadele ettiğine vurgu yapıp tüm polis teşkilatı üyelerini tebrik etti.
Darıca Haberi
EMNİYET TEŞKİLATIMIZA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ

Başkan Karabacak mesajında  “Emniyet Teşkilatı’nın önemine değinerek, 10 Nisan 1845’te kurulan Polis Teşkilatımız toplumsal barış ve huzurun sağlanmasında önemli oynamaktadır. Zaman zaman zor şartlar altında  kendi can güvenliklerini tehlikeye atarak yılmadan mücadelelerini  sürdürmekte olan ve ülkemizdeki huzur ortamının sağlanmasında rol oynayan ve son derece onurlu bir mesleği icra eden Polis Teşkilatımız, özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara Gölbaşı'nda bulunan Özel Harekat Daire Başkanlığı’ndaki polislerimiz başta olmak üzere tüm emniyet teşkilatımız canları pahasına vatanımızı savunmuş ve vatan uğruna 62 şehit vermiştir. Bu aziz millet şehitlerini asla unutmayacaktır.

Başta ilçemizde  görev yapan emniyet mensubu arkadaşlarımız olmak üzere tüm polis teşkilatı üyelerimizi tebrik eder, bu güne kadar görev başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet ,gazilerimize acil şifalar diler ,en içten dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım.” diyerek Polis Haftası’nı kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EMNİYET, TEŞKİLATIMIZA, ÇOK, ŞEY, BORÇLUYUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı