Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 09:11
 
EN BÜYÜK AQUA PARK DARICA'DA OLACAK
Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, yeni döneme ait projeleri açıklarken, Darıca’nın cazibesini arttıracak projeler hazırladıklarını söyleyerek Bayramoğlu’na Dev Aquapark müjdesi verdi.
Darıca Haberi
EN BÜYÜK AQUA PARK DARICA'DA OLACAK

Yeni dönemde Bayramoğlu’nun marka değerini arttıracak projeler hazırladıklarını söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık “Bayramoğlu bizim en önemli markalarımızdan biri. Eskiden Darıca çok bilinmezken herkes Bayramoğlu’nu biliyordu. Biz Bayramoğlu’nun marka değerini yükseltmek istiyoruz. Bayramoğlu bizim göz bebeğimiz. Yapacağımız projelerle de Bayramoğlu’nu cazibe merkezi haline getireceğiz. Eski Palmiye havuzunun olduğu yerde belediyenin arsası  var. Orada Dev Aquapark projesini yap işlet devret yöntemiyle yapacağız. İstanbul Anadolu Yakasından Adapazarı’na kadar böyle büyük bir aquapark yok. Biz Bayramoğlu’na yapacağımız aquapark ile yılda 500 binden fazla insanın Bayramoğlu’na gelmesini istiyoruz. Böylece halkımız ve esnafımıza  katkı sunacağız.” dedi.

Bayramoğlu’nun Marka Değerini Arttıracağız

Bıyık; “Bayramoğu’nu çekim merkezi haline getirirken insanları buraya getirmemiz gerekiyor. Bunun için de projeler hazırladık. Tuzla-Bayramoğlu bağlantı yoluyla Bayramoğlu tercih edilen bir yer olacak. Büyükşehir Belediyemiz yap işlet devret modeliyle Balyanoz Koyu’na Marina yapacak. Darıca Belediyesi olarak biz de Balyanoz Koyu sahil 2. Etap Projesini tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Biz Bayramoğlu’nu yeniden bölgenin cazibe merkezi yapacağız.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EN, BÜYÜK, AQUA, PARK, DARICA'DA, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı