Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 13:04
 
En Görkemli Başvurular Onlara Ait
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi belediye başkanlığı ve belediye meclis üyesi için aday adaylığı başvurusu yapan isimlerin bazıları bağlı oldukları siyasi partilere tek başına gelip dosyasını teslim edip dönüyor. Bazıları ise başvuru törenleri düzenleyerek adeta bir şölene dönüştürdü.
Darıca Haberi
En Görkemli Başvurular Onlara Ait

Darıca Belediye Başkanı olmak için Ak Parti'den aday adaylığı başvurusu yapan Ömer Öztürk için sevenleri Darıca Cumhuriyet Meydanı'nda toplanarak Ak parti İlçe Teşkilatına kadar yürüdü. Teşkilat toplantı salonunun yetersiz kaldığı kalabalık arasında önce dosyasını teslim eden ardından da destekçilerine ve partililerine yönelik selamlama konuşması yapan Ömer Öztürk için tezahüratlar ve alkışların sonu gelmedi. Ömer Öztürk'ün başvuru töreni şimdiye kadar yapılan başvurular arasında en görkemlisi olarak öne çıkmıştı.

ŞEN İÇİN 200 ARAÇLIK KONVOY

Ak parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Öztürk'ün bu girişimi sonrasında diğer aday adayların birçoğu ilçe binalarına gelerek dosyalarını teslim etmiş hatta birçoğu başvurularını internneten gerçekleştirmişti. Ancak geçtiğimiz haftasonu CHP Darıca Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusu yapan Ayhan Şen için yakınları yaklaşık 200 araçlık bir konvoy ile Darıca CHP İlçe Başkanlığı binası önüne park ettti. Toplantı salonu, merdivenler ve balkonların dahi yetersiz kaldığı başvuru töreni esnasında bir çok destekçi de parti binası önünde beklemeye koyulmuştu. Darıca'da belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için başvuru töreni organize eden ve şölen havasında bir seçim süreci yansıtan Şen ve Öztürk aday adaylıklarını adaylığa dönüştürme sürecini sürdürüyorlar.

Haber: Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, Görkemli, Başvurular, Onlara, Ait,
Yorumlar
Haber Yazılımı