Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 22:37
 
Erdoğan ve Bahçeli Tişörtleri ile Çalıştılar
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tokalaştıkları fotoğrafın yer aldığı yeleği giyerek gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “Cumhurbaşkanımızı ve genel başkanımızı gördüğünüz gibi sırtımızda taşıyoruz. Bunlar bu ülkenin değerleri, cumhur ittifakının mimarları” dedi
 
 
 
Siyaset Haberi


MHP İl Başkanı Aydın Ünlü tarafından Yürüyüş Yolu üzerinde basın açıklaması yaparak, broşür dağıtımı gerçekleştirdi. Programa Milletvekili adayları Alperen Şakacı, Ertan Yılmaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve il yöneticileri katılım gösterdi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Yürüyüş Yolu üzerinde gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “MHP ve AK Parti, 24 Haziran seçimlerine Cumhur İttifakı unvanı altında birlikte girmektedir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz Cumhurbaşkanı adayımızı ilk turda ve yüksek bir oranla seçilmesi aynı zamanda da MHP’nin parlamentoda çok güçlü bir şekilde temsil edilmesidir. Cumhur İttifakı Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasını yürekli bir şekilde güvenceye kavuşturacaktır. Cumhur ittifakı ihanete ve Türkiye düşmanlarına karşı dirilen milli ruh, milli bekayı esas alan ahlaki ve siyasi bir uzlaşmadır” dedi.

“MİLLET CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEYECEK”

“Cumhur ittifakı istikbalin sesi, milletin ta kendisidir” diyen Ünlü, “Türk Milleti nasıl 15 Temmuz’da FETÖ işgalini durdurmuş, 7 Ağustos’ta Yenikapı’da milli duruş ruhuyla kenetlenmiş, 16 Nisan’da milli yükseliş şuuru ile bekamıza yönelik tehditleri ezme iradesini göstermişse 24 Haziran seçimlerinde de Cumhur İttifakını destekleyecek” şeklinde konuştu.

İTTİFAKIN MİMARLARI

Ünlü ayrıca 1 Haziran’da giyeceklerini açıkladıkları yeleklerin bugün mü giyildiği sorusuna, “O ayrı bir konsept olacak. Bu sadece Cumhur ittifakına yönelik hazırlanan bir yelektir. Cumhurbaşkanımızı ve genel başkanımızı gördüğünü gibi sırtımızda taşıyoruz. Bunlar bu ülkenin değerleri, cumhur ittifakının mimarları” şeklinde yanıt verdi. 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Erdoğan, ve, Bahçeli, Tişörtleri, ile, Çalıştılar,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı