Haber Detayı
26 Ağustos 2017 - Cumartesi 09:30
 
Eskihisar'da Seferler Arttı
KURBAN Bayramı tatili için yola çıkanlar TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun İzmit kesiminde yoğunluğa neden oldu. Ankara istikametine doğru trafik zaman zaman yavaşladı.
Ekonomi Haberi
Eskihisar'da Seferler Arttı

10 günlük  Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçirmek için yola çıkanlar TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun  İzmit kesiminde yoğunluğa neden oldu. TEM Otoyolu'nun  Ankara istikametinde araç yoğunluğu yaşanırken,  İstanbul istikametinde ise trafiğin akışında sorun yaşanmadı.  Ankara istikametinde yaşanan yoğunluk nedeniyle zaman zaman ulaşım yavaşladı. TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'ndaki araç yoğunluğunun bu gece ve yarın devam etmesi bekleniyor.  Kocaeli  Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri güzergahlarda önlem alarak bekledi. Bayram tatili nedeniyle  Gebze Eskihisar ile  Yalova Topçular arasında sefer yapan feribot sayısı 15'ten 18'e yükseltildi.

Kocaeli  Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, sürücüleri aşırı hız ve yakın takipten kaçınmaları, yolculukları sırasında zaman zaman mola vererek dinlenmelerini tavsiye etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eskihisar'da, Seferler, Arttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı