Haber Detayı
20 Ağustos 2018 - Pazartesi 09:10
 
Esnafımızın derdi de sevinci de bizimdir
Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Muharrem Gökalp ve yeni yönetimini makamında konuk etti.
Kocaeli Haberi
Esnafımızın derdi de sevinci de bizimdir

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Muharrem Gökalp ve yeni yönetimini makamında konuk etti. Kocaeli’de esnafın taleplerine ve önerilerine her daim değer verdiğini dile getiren Karaosmanoğlu, “Esnafımızın derdi bizim derdimiz, sevinci bizim sevincimizdir. Büyükşehir olarak yatırımlarımızda esnaflarımızın beklentilerine de cevap vermeye çalışıyoruz” dedi. Birliktelikte Kocaeli’de Halı Yıkamacı esnafının Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini de dinleyen Karaosmanoğlu, “Esnafımızın taleplerini yerine getirmek için çalışacağız” ifadelerini de sarf etti.

 

“ESNAFIMIZIN MUTLUĞUNDAN ENERJİ ALIYORUZ”

Kocaeli’de birçok yatırımın temellerini bir taraftan atarken diğer bir taraftan da bunları hizmete aldıklarını sözlerine ekleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimiz için acil ve önemli ihtiyaçları belirliyor ve onları hayata geçirmek için adım atıyoruz. Tabi bunu yaparken esnafımızla ortak hareket ediyoruz. Gelişen çağ ile birlikte kentimizdeki yaşam standartlarını ve yaşam kalitemizi de yükseltmemiz icap ediyor. Bunun için esnafımızın ufku açık fikirlerine önem veriyoruz. Modern ve model Kocaeli hedefine ulaşırken uygarlığın vardığı bu kalite standardını yakalamamız gerekiyor. Hizmetlerimizi bu anlayışa göre yapılandırıyoruz. Bizim arzumuz insanımızın rahatı, huzurudur. Bizler, halkımızın ve esnafımızın mutluğundan enerji alıyoruz” şeklinde konuştu.

 

“BİZLER HALKIMIZI VE ESNAFIMIZI SEVİYORUZ”

Esnafımızın yüzü gülüyorsa biz mutluyuz vurgusu da yapan Karaosmanoğlu, “Vatandaşımız rahat nefes alıyorsa biz de rahat nefes alıyoruz. Her şey halkımız içindir. Bizler halkımızı ve esnafımızı seviyoruz. Hizmetin en iyisini hak ediyorlar. Bizim görevimizde tam da budur” diyerek sözlerini tamamladı. Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Muharrem Gökalp ise kendileri ile görüşen ve taleplerini dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ederken, dernek üyelerinin taleplerini de iletmeyi ihmal etmedi. Görüşme karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esnafımızın, derdi, de, sevinci, de, bizimdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı