"Esnafımızla istişaredeyiz!"
Haber
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 09:30
 
"Esnafımızla istişaredeyiz!"
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası’nda esnaf ziyareti gerçekleştirerek, “hemşerilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar ile vatandaşlarımızla istişareler içerisinde, onların isteklerine uygun daha yaşanabilir bir Dilovası inşa ediyoruz” dedi.
Dilovası Haberi

Dilovalılara farklı alanlarda hizmet vermek üzere Dilovası Bağdat Caddesi’nde iş başı yapılan dükkânları ziyaret eden Başkan Şayir, esnaflara ve vatandaşlarla da devam hizmetler ve projeler, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Esnaf ziyaretinde konuşan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Göreve geldiğimiz günden bu yana esnaf ve hemşerilerimizle sık sık bir araya geliyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Hizmetlerimizin sahipleri hemşerilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar, birlikte yönettiğimiz Dilovası için yaptığımız çalışmalarımıza yön veriyor, hız kazandırıyor. Ekonomimizin can damarı esnaflarımızın gülen yüzü, hoş sohbeti, bir bardak sıcak çayı enerjimize, enerji katıyor. Dilovası için en iyisi ne ise o.

HER ŞEY MUTLULUĞUMUZ İÇİN

Vatandaşlarımızla istişareler yaparak onların isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizin sahipleri hemşerilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar ile vatandaşlarımızla istişareler içerisinde, onların isteklerine uygun daha yaşanabilir bir Dilovası inşa ediyoruz. Çünkü her şey vatandaşlarımızın mutluluğu için” diye konuştu. Hizmetlere ilişkin esnaf ve vatandaşların görüşlerini de alan Başkan Şayir, esnaf ve vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Esnafımızla, istişaredeyiz!",
Yorumlar
Haber Yazılımı