Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 08:56
 
Eyüp Ayar, AK Parti'den....
Eski Sanayi ve Teknoloji Bakan Nihat Ergün'ün AK Parti'den istifa etmesinin ardından gözler Kocaeli eski milletvekili Eyüp Ayar'a çevrildi.
Siyaset Haberi
Eyüp Ayar, AK Parti'den....

Eyüp Ayar da istifa etti mi?

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakan Nihat Ergün'ün AK Parti'den istifa etmesinin ardından gözler Kocaeli eski milletvekili Eyüp Ayar'a çevrildi. İstifa edip etmeyeceğinin merak konusunun olmasının ardından Eyüp Ayar, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ayar, "AK Parti'de önemli görevlerde bulundum, partimden memnunum. Herhangi bir parti arayışım yok" ifadelerini kullandı.

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakan Nihat Ergün'ün AK Parti'den istifa etmesinin ardından Kocaeli eski milletvekili Eyüp Ayar'ın da istifa ettiği iddia edildi. Fenomen twitter kullanıcı Ankara Kuşu'nun bu iddiası üzerine Eyüp Ayar, Demokrat Kocaeli Gazetesine yaptığı açıklamada şuan için aktif bir siyaset düşünmediğini, yeni parti çalışmaları içerisinde yer almayacağını dile getirdi. Eyüp Ayar, yoluna AK Parti ile devam edeceğini, parti içerisindeki sorunları yine parti içerisinde çözebileceklerini kaydetti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eyüp, Ayar,, AK, Parti'den....,
Yorumlar
Haber Yazılımı