Farabi’de personel eğitimde!
Haber
12 Aralık 2019 - Perşembe 12:02
 
Farabi’de personel eğitimde!
Sağlık Haberi
Farabi’de personel eğitimde!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi personellere yönelik olarak sunduğu hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda önce Başhekim Doç.Dr.Mustafa Güneş teknik servis görevlileri ile buluştu ardından ise Acil Servis çalışanlarına ‘Kuduz’ eğitimi verildi.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş başkanlığında gerçekleştirilen personel buluşma günlerinin bu haftaki katılımcıları hastanede görevli teknik servis personelleri oldu. İlgili Yönetim birimleri de toplantıya katılım sağladılar.

PERSONELLERDEN ÖNERİLERİ ALINDI

Toplantında; Çalışma şartları, görev alanlarına giren işler, görev tanımları, hastane yönetiminden istekleri ve önerileri alınarak fikir alış verişinde bulunuldu. Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan görüşmeden memnun kaldıklarını belirten personeller, Başhekim ve Hastane Yönetiminin kendileri ile ve yaşadıkları problemleri yetkili kişi olarak dinlemelerini memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

PERSONELE ‘KUDUZ’ EĞİTİMİ

Daha sonra ise Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde personellere yönelik olarak sunduğu hizmet içi eğitimlerinde “Kuduz” konusu konuşuldu. Acil Servis çalışanlarına hastanenin eğitim birimi tarafından kuduz hastalığının ne olduğu, nasıl bulaştığı, korunma, alınacak tedbirler, hastalıklarla ilgili tanılar ve hastalık sonrası, yapılması gerekenler konusunda geniş bilgi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Farabi’de, personel, eğitimde!,
Yorumlar
Haber Yazılımı