Haber Detayı
21 Eylül 2018 - Cuma 16:59
 
FARABİ’DE YENİLİKLER SÜRÜYOR!
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde artan hasta sayısına ve hastalara daha kaliteli hizmet sunmak ve hizmetlere erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla yapılan düzenlemeler hız kesmeden devam ediyor.
Darıca Haberi
FARABİ’DE YENİLİKLER SÜRÜYOR!

Otopark, kaldırım düzenlemeleri, hastane içi yer ve diğer yönlendirme tabela düzenlemeleri, yatan hasta bölümlerinde ki özel odaların düzenlenmesi, uyku laboratuvarının hizmete girmesi vb. düzenlemelerden sonra hastane bünyesinde hizmet veren sağlık kurulunun fiziki yapısında yapılacak olan yeni düzenlemelerle birlikte idari kısımda yapılacak düzenlemeler ile yaklaşık 13(onüç) poliklinik daha hizmete açılması planlanmakta ve bu süreçte inşaat çalışmaları devam etmektedir.

Hastane içinde bulunan kantin dışarı çıkarılıp bu alan sağlık kurulu ve idari birimler olarak düzenlenecektir. Böylece zemin katta bulunan idari kısım poliklinik ihtiyacı için düzenlenecektir. Sağlık kurulu ise; rahat bir bekleme alanı, başvuru alanı, sağlık kurulu odası, raporlama alanı olarak planlanmaktadır. Ayrıca Acil Servis biriminde ki yeşil alanın büyütülmesi ve ameliyathane yatak sayısının artırılmasının da planlanan projeler dahilinde olduğu Hastane Yönetimi tarafından dile getirildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FARABİ’DE, YENİLİKLER, SÜRÜYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı