Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 10:07
 
FARABİ’DEN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR!
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Ekipleri tarafından hastane çevresine yapılan hizmetler için Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Hastane Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Ekipleri ve hastane bahçıvanları tarafından, hastane bahçesinde çeşitli alanlara bank ve kamelyalar monte edildi. Hastaneye gelen vatandaşların dinlenme ve bekleme ihtiyaçlarını karşılamak için hasta yoğunluğun fazla olduğu alanlardaki eski, yıpranmış ve zarar görmüş banklar kaldırılarak yerlerine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen 50 adet bank ve 5 adet kamelya konuldu.” dedi.

GÜNEŞ’TEN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Güneş, “Hastanemize başvuran hasta ve hasta yakınlarına tüm alanlarda hizmet vermenin birinci önceliğimiz, bu sebeple bu tür çalışmalarımız devam edecek. Ayrıca hastane yönetimi olarak başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın İlhan Bayram’a ve belediye çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkürlerimizi iletiriz.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: FARABİ’DEN, BÜYÜKŞEHİR’E, TEŞEKKÜR!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı