Haber Detayı
10 Şubat 2016 - Çarşamba 11:04
 
FARABİ'YE ÇEKİ DÜZEN GELİYOR
Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Şenol Ergüney ve beraberindekiler Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ni inceledi. Uygun görülen değişiklikler ve düzenlemeler için tarihler belirlendi.
Gebze Haberi
FARABİ'YE ÇEKİ DÜZEN GELİYOR

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve beraberindeki heyet,  Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne değerlendirme ziyaretinde bulundu. 

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney  ve beraberinde Seka Devlet Hastanesi yöneticilerinin bulunduğu heyete hastane Yöneticisi/Başhekim.Hikmet Yaşar ve yöneticiler eşlik etti.

Sağlık tesislerinin verimli çalışması, kaliteli bir sağlık hizmeti alabilmesi için alınması gereken her türlü tedbirleri ve çalışmaları yerinde görmek, farklı bir gözle değerlendirmek, yaşanan aksaklıkları tespit etmek amacı ile yapılan ziyaretlerde acil servis, yemekhane, çamaşırhane, depolar, kazan dairesi gezilerek değerlendirmeler yapıldı.Uygun görülen değişiklikler ve düzenlemeler için tarihler  belirlendi.

Denetimlerin Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı diğer hastanelerde de periyodik ve anlık olarak devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FARABİ'YE, ÇEKİ, DÜZEN, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı