Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 22:45
 
Fırtına'da kongre günü
Gökhan Altıntaş başkanlığındaki Gebze Fırtına Trabzonsporlu Taraftarlar Derneği kongreye gidiyor. Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen genel kurul, 7 Ocak Cumartesi günü (Yarın) çoğunluk aranmaksızın yapılacak. Gebze Holidayn inn otelde gerçekleşecek olan kongrede, mevcut başkan Gökhan Altıntaş yeniden başkanlığa aday olurken, kongrenin tek liste ile yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Spor Haberi
Fırtına'da kongre günü

Yeni dönemde önemli projelere imza atmayı hedefleyen Mevcut Başkan Gökhan Altıntaş, yönetiminde ciddi değişikliğe gideceği söyleniyor. Mevcut yönetim kurulundan birçok isimle yol ayrımına giden Gökhan Altıntaş, 15 olan yönetim kurulu sayısını ise artırmayı planladığı söyleniyor.

GEBZE ARENA YENİ YÖNETİME ULAŞTI

Gebze Arena olarak ulaştığımız bilgilere göre; Altıntaş, eski yönetiminden Selim Malkoç, Mustafa Zorcu, Ali Sait Bayram, Ziya Topal, Türksen Koç, Hakan Bayraktar, Mustafa Nuri Uzun ve Murat Aslantürk gibi isimlerle yeniden yola devam edeceği kulislerde dolaşıyor. Altıntaş, eski yönetimden ise Murat Hacıalioğlu, Ümit Yener, Süleyman Keskin, Mehmet Çalışkan, Muzaffer Altıntaş ve Ahmet Kisbet ile yola devam etmeme kararı aldı. Yola devam edilmeyen bazı isimlerin ise yedek yönetim kurulu listesine yazılacağı tahmin ediliyor.

İŞTE YENİ İSİMLER

Başkan Gökhan Altıntaş’ın ise yeni dönemde yönetime, Recep Avcı, Fatih Yavuz, Hamide Hacıömeroğlu, Coşkun Aydın, İsmail Kurt ve Kenan Aydın’ı aldığı söyleniyor.

Öte yandan Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Gökhan Altantaş, dernek kongresine Trabzonspor kulüp başkanı Muharrem Usta’yı da davet etti. Muharrem Usta’nın kongereye gelip gelmeyeceği ise merak ediliyor

Mustafa AKSOY

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fırtına'da, kongre, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı