Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 14:56
 
“Gebze bizimle gülecek”
31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Gebze’yi karış karış gezen, gencinden yaşlısına kadar çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor.
Gebze Haberi
 “Gebze bizimle gülecek”

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Gebze’yi karış karış gezen, gencinden yaşlısına kadar çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor. Gebze sokaklarında vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunları dinleyen Başkan Adayı Recep Dursun’a Gebzeliler ilgi gösterip destek veriyor.  

MUTLU BİR KENT OLACAK

“Önce mutlu olacağız, mutlu bir kent yaratacağız” diyen Başkan Adayı Recep Dursun, “Gencinden yaşlısına kadar mutlu bir şehir olacak. Vatandaşının yanında olan, iyi günde kötü günde onlara sırt çevirmeyen bir anlayışımız olacak. Sosyal Belediyecilik prensibimizle halkımızın dertlerine derman olacağız, Gebze gülecek.” dedi.

KOLLARI SIVAYACAĞIZ

Toplu taşıma, ulaşım, eğitim gibi konularda göreve gelir gelmez kolları sıvayacaklarını belirten Dursun, ayrıca taziye evi vaadini yeniden tekrarladı. Dursun, “Her mahalle için çayı ve yemeği belediye tarafından karşılanacak taziye evlerimiz olacak. Cenaze sahiplerinin zor gününde onları yalnız bırakmayacağız” dedi.

GENÇLERİ UNUTMAYIZ

Spor ve kültür sanatıyla konuşulan bir Gebze için söz verdiğini belirten Dursun, “Gençlerimizin yanında olacağız. Onlara spor yapmaları için imkanlar, sanatla uğraşmaları adına destek vereceğiz. Biz daha kaliteli bir yaşam sunmak istiyoruz. Hizmet vermek istiyoruz. Belediyeler vatandaşını mutlu etmek için var. Gebze bizimle değişecek” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Gebze, bizimle, gülecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı