Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 10:26
 
Gebze Center’da korona önlemleri
Gebze Haberi
Gebze Center’da korona önlemleri

Corona virüs salgını tedbirleri kapsamında AVM’lere yönelik uygulamalar sonrasında Gebze Center AVM’de de önlemler devam ediyor. AVM içerisindeki pek çok mağazanın kapalı olması dikkatten kaçmazken AVM içerisinde açık olan yerler ise yemek ve teknoloji mağazaları.

CENTER KURALLARA UYUYOR

Korona virüs salgını yaşamı etkilemeye devam ederken devlet yetkililerinin aldığı önlemler ülke genelinde uygulanmaya devam ediyor. Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında AVM’lere yönelik uygulamalar sonrasında Gebze Center AVM’de de önlemler devam ediyor. AVM içerisindeki pek çok mağazanın kapalı olması gözlerden kaçmazken Gebze Center içerisinde açık olan yerler ise yemek ve teknoloji mağazaları.

ESAS OLAN ÖNCE SAĞLIK

Gebze Center yetkilileri izin verilen yerler dışındaki hiçbir mağazaya hizmet verme izni vermezken kurallar konusunda taviz vermiyor. Saat 10.00-22.00 saatlerinde hizmet veren ve yetkilerin prosedürüne harfiyen uyan mağazada herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Gebze Center yetkilileri korona virüs salgını nedeniyle verilen kurallara uyduklarını ve uymaya da devam edeceklerini ifade ederken “bizler için önce sağlık” yorumunu yapıyorlar.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Center’da, korona, önlemleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı