Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 13:41
 
GEBZE CENTER’DAN HAYVANLARIN GÖZÜNDEN DÜNYA SERGİSİ
Gebze Center, misafirlerine özel etkinliklerine Temmuz ayında da devam ediyor. Ziyaretçilerin hayvanların gözünden dünyayı izleme deneyimi yaşayacakları ve insanlarla hayvanlar arasındaki görüş farklılıklarını öğrenme fırsatı bulacakları “Hayvanların Gözünden Dünya Sergisi”, 14-22 Temmuz tarihleri arasında Gebze Center etkinlik alanında Gebzeliler ile buluşacak.
Gebze Haberi
GEBZE CENTER’DAN HAYVANLARIN GÖZÜNDEN DÜNYA SERGİSİ

“HAYVANLARIN GÖZÜNDEN DÜNYA SERGİSİ”

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılan Gebze Center, bölge halkını dünyaca ünlü markalarla buluşturmanın yanı sıra misafirleri için eğlenceli ve öğretici etkinlikleri hayata geçirmeye devam ediyor.  Gebze Center, 14-22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek “Hayvanların Gözünden Dünya Sergisi” ile misafirlerine öğrenirken eğlenme fırsatı sunarken, hafta sonları da çocuklar için maske yapım atölyesi çalışmalarına imza atacak.   

GEBZE CENTER, ETKİNLİĞE GEBZELİLERİ DAVET EDİYOR

Sergi kapsamında ziyaretçiler, görme sistemleri, insan ve hayvanlar arasındaki görüş farklılıklarını neden sonuçlarıyla birlikte etkileşimli olarak öğrenme şansı bulacaklar. Daha sonra ise sergi için özel olarak tasarlanıp üretilmiş hayvan yüzü modelleri içine yerleştirilen ve birebir ilgili hayvanın göz yapısından oluşan sistemle ziyaretçiler, kedi, köpek, kelebek, kuş, at ve balık olmak üzere toplam 6 farklı hayvanın gözünden dünyayı izleme deneyimi yaşayacaklar.  Gebze Center, eğitici, öğretici ve eğlenceli bu farklı etkinliğe tüm Gebzelileri davet ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, CENTER’DAN, HAYVANLARIN, GÖZÜNDEN, DÜNYA, SERGİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı