Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 20:03
 
Gebze'de Değişim Şart
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze'nin en hareketli bölgelerinden biri olan Aksesapağı'nda esnafı gezdi. Yaklaşan 31 Mart seçimleri öncesinde yağmur, çamur demeyen Serap Çakır, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Gebze Haberi
Gebze'de Değişim Şart

Kalabalık bir grupla esnafı dolaşarak karanfil hediye eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, esnafın görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Aksesapağı esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, kendisine aktarılan sorunları not aldı. 
 
BU SEÇİMDE KENDİNİZ İÇİN OY VERİN
Esnaf ve vatandaşlarla çay içip sohbet eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gebze'yi Gebzelilerle birlikte yöneteceğiz" dedi. Yaşanabilir, huzurlu bir kent için destek isteyen Serap Çakır, vatandaşlara bu seçimde kendileri için oy vermelerini söyledi. 
 
DEĞİŞİMİ HERKES GÖRECEK
Gebze'de değişimin zorunlu olduğunu dile getiren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gebze, sanayisi ve nüfusu ile birçok ilden büyük bir ilçe. Fakat kendi içinde sıkışmış durumda. Bir çok hizmetten mahrum kalıyor. Gerçekleştireceğimiz vizyon projelerle Gebze'nin üzerindeki bu ölü toprağını üstünden atacağız. Gebze hakettiği hizmeti alacak. Rabbimin izni halkımızında desteği ile seçilirsem 5 yıllık süreçte değişimi herkes görecek" ifadelerini kullandı. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze'de, Değişim, Şart,
Yorumlar
Haber Yazılımı