Haber Detayı
02 Şubat 2016 - Salı 11:41
 
GEBZE’DE FECİ KAZA!
Gebze Haberi
GEBZE’DE FECİ KAZA!

Gebze Osman Yılmaz Mahallesi’nde İstanbul Caddesi’nde feci kaza. Edinilen bilgiye göre; Gebze Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi’nde meydana gelen kaza da ölen olmazken hafif yaralanan sürücülerin yanı sıra her iki araçta da maddi hasar var.

KAZAZEDELER KAVGA ETTİ

Gebze Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi’nde kazalar ardı ardına geliyor. Gebze Osman Yılmaz Mahallesi’nde İstanbul Caddesi’nde iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen kaza da ölen olmazken hafif yaralanan sürücülerin yanı sıra her iki araçta da maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası tartışan tarafları çevredeki vatandaşlar ayırdı.

SÜREKLİ KAZALAR OLUYOR

Çevredeki vatandaşlardan edindiğimiz bilgelere göre Gebze Osman Yılmaz Mahallesi’nde İstanbul Caddesi’nde bu tür kazalar sık sık oluyor. Gebze Osman Yılmaz Mahallesi’nde oturan vatandaşlar bu konudan oldukça rahatsız. Gazetemize konuşan vatandaşlar “Cadde de kasis olmadığından dolayı sık sık kaza meydana geliyor. İlla birinin ölmesi mi lazım. Belediye buraya ne zaman bir kasis yapmayı düşünüyor. Bizler her kaza olduğunda yüreğimiz ağzımızda acaba bir şey oldu mu korkusuyla yardıma koşuyor. Yetkililerden bir an önce buraya bir kasis yapılmasını istiyoruz.”

HABER: YAĞMUR SIR

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE’DE, FECİ, KAZA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı