İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
47 Bin Gence İş
47 Bin Gence İş
Ucuzladı
Ucuzladı
Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 09:16
 
Gebze'de Kaç Kişi Sorgulandı?
Kocaeli’de adeta kuş uçurtmayan Motosikletli Polis Timleri 1 ayda 10 bin kişiyi sorguladı.
Gebze Haberi
Gebze'de Kaç Kişi Sorgulandı?

Genel asayişin sağlanması, önleyici güvenlik hizmetlerinde etkinliğin arttırılması ve halkla ilişkilerin geliştirilmesinde, devam eden huzur ve güven ortamının devamlılığını sağlamakta etkin bir role sahip olan Asayiş Şube Müdürlüğü, Gebze ve Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlükleri bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Motosikletli Polis Timleri ile 2018 ekim ayı içerisinde, Kocaeli genelinde oldukça başarılı çalışmalara imza attılar.

Motosikletli Polis Timleri'nin ekim ayında yapmış oldukları uygulamalarda 10 bin 16 şahıs sorgulandı. Sorgulanan bu şahıslardan, çeşitli suçlardan aranması bulunan 84 kişi yakalandı. Üst araması yapılan şahıslardan 13’ünde ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara it mermiler, 15 şahısın üzerinden kurusıkı tabanca ve tabancalara ait mermiler ele geçirildi. Ayrıca 1 şahısın üzerinden av tüfeği ile av tüfeğine ait fişekler çıktı.

Yine üst araması yapılan 55 şahıs üzerinden toplam 262.18 gram esrar maddesi, 5 şahıs üzerinden 30 adet captagon, 24 ectasy ismi verilen uyuşturucu hap ele geçirildi. Kontrol edilen 484 araçtan çalıntı olduğu tespit edilen 2 araç ile 1 motosiklet trafikten men edildi. Uygulamaların bundan sonra da devam edeceği belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze'de, Kaç, Kişi, Sorgulandı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı