Gebze’de temizlik başladı
Haber
19 Ekim 2020 - Pazartesi 11:40
 
Gebze’de temizlik başladı
Gebze Haberi
Gebze’de temizlik başladı

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz vatandaşların talepleri doğrultusunda Gebze genelinde sonbahar temizlik çalışmalarının başladığını duyurdu.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatı doğrultusunda Gebze’de bahar temizliği seferberliği başlatıldı. Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler her gün Gebze’nin bir mahallesinde detaylı temizlik çalışması yürütecek. Mevlana mahallesinde başlayan bahar temizliğinin ilk mesaisinde temizlik personeli ile bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, kolaylıklar diledi.

HER GÜN BİR MAHALLEDE BAHAR TEMİZLİĞİ OLACAK

Vatandaşların talepleri doğrultusunda ‘Sonbahar Temizliği’ adı altında Gebze genelinde temizlik çalışmalarına başladıklarını açıklayarak yürütülecek çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkan Büyükgöz şu ifadelere yer verdi; “Bugün burada bir geleneğimiz olan bahar temizliğini Gebze’mizde başlatıyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda Gebze genelinde ‘Sonbahar Temizliği’ adını verdiğimiz detaylı bir temizlik hareketine başlıyoruz. Ekiplerimiz hazırlanan program dahilinde mahallelerimize köşe bucak dokunacağı ayrıntılı bir temizlik çalışması yapacak. İlk durağımız; Mevlana Mahallesi. 23 gün boyunca her gün bir mahallemizin temizliği ekiplerimizce A’dan Z’ye yapılacak dokunulmadık dip köşe kalmayacak. Bu alışkanlığı evlerimiz de de yaşıyoruz ve Gebze’mizde de uygulayacağız. Şimdiden hayırlı olsun ilkbahar temizliğinde buluşmak üzere saygılarımı sunuyor ve çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’de, temizlik, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı