Haber Detayı
28 Haziran 2018 - Perşembe 11:15
 
Gebze’de YKS Koordinasyonu Toplandı
Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) koordinasyon toplantısı Gebze Kaymakamlığı’nda yapıldı. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler başkanlığında Kaymakamlık makamında Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Gebze ÖSYM Sınav Koordinatörü ve Gebze Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Babür Özçelik olarak geçerse doğru olur
Gebze Haberi
Gebze’de YKS Koordinasyonu Toplandı

Toplantıya Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adnan Aksakal, İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan,Gebze ÖSYM Sınav Koordinatörü ve Gebze Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Babür Özçelik, ÖSYM Sınav Koordinatör Yardımcısı Dr. Serhat Erat ve Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü Hakkı Şen katıldı.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Toplantıda sınava yönelik alınacak önlemler ve tedbirler konuşuldu. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler düzenlenen toplantıda, “Öğrencilerimiz gelecekleri için bir adım atacaklar. Biz de atacakları bu adımda öğrencilerimizin bir mağduriyet yaşamaması için çalışacağız. Sınav güvenliği ve öğrenci memnuniyeti bizim için önemli. Sınava girecek üniversite adayı öğrencilerimize başarılar diliyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’de, YKS, Koordinasyonu, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı