Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 11:33
 
Gebze’de Zabıta memurlarına yemin töreni
Gebze Belediyesi’nde bir yıllık aday memurluk süresini tamamlayan zabıta memurlarına yemin töreni düzenlendi. Törene katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, zabıta memurlarına görevlerinde başarılar diledi
Gebze Haberi
Gebze’de Zabıta memurlarına yemin töreni

Gebze Belediyesi’nde 2017 KPSS sınavı ile göreve başlayan ve bir yıllık aday memurluğu süresini tamamlayan memurlara yemin töreni yapıldı. Başkanlık toplantı salonunda gerçekleşen yemin törenine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye başkan yardımcısı Engin Güzel ile birim müdürleri ve asaleti onaylanan memurlar katıldı.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Yemin programı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Zabıta Müdürlüğünde görev yapan 15 memura görevlerinde başarılar dileyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Sizlerin katılımıyla bu ailemiz genişledi ve güçlendi. Aile içerisinde hepimizin yüklendiği görevler var. Dışarıda vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla ilişkilerde bir anlamda bizleri temsil edeceksiniz.

YEMİN ETTİLER

Vatandaşlarla konuşurken davranışlarınıza, görünüşünüze, tarzınıza, iletişiminize dikkat edin. Gebze’de vatandaşın güven içerisinde alışveriş yapması, sağlıklı gıda tüketmesi sizlerin dikkat ve performansınıza bağlı. Hepinizin görevinizi layıkıyla, halka hizmeti ibadet bilinciyle yapacağınıza inanıyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi. Konuşmanın ardından memurlar Türk Bayraklarına el basarak yeminlerini gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’de, Zabıta, memurlarına, yemin, töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı