Gebze’deki okullarda temassız dezenfekte
Haber
24 Eylül 2020 - Perşembe 20:22
 
Gebze’deki okullarda temassız dezenfekte
Gebze Haberi
Gebze’deki okullarda temassız dezenfekte

Gebze Belediyesi tarafından ilçe genelindeki okullara sensörlü el dezenfektan makinası takıldı. El dezenfektanları ile 1. Sınıf ve anasınıfı öğrencileri temassız olarak ellerini dezenfekte edebilecek.
Gebze Belediyesi Covid-19 salgını nedeniyle 21 Eylül’de açılan okullarda öğrencilerin sağlıklı ortamda eğitim görebilmeleri için ilçe sınırları içerisinde bulunan okullara dezenfektan makinası dağıtımı gerçekleştirdi. El dezenfektanları ile 1. Sınıf ve anasınıfı öğrencileri temassız olarak ellerini dezenfekte edebilecek. sensörlü el dezenfektan makinası takılan okullarda okul müdürleri Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e teşekkür etti. 
TEMASSIZ DEZENFEKTE EDECEKLER
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze Belediyesi olarak eğitime desteğimiz tüm hızıyla devam ediyor. 21 Eylül'de açılan okullarda yavrularımızın daha hijyenik ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmesi amacıyla belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Eğitime desteklerimiz kapsamında Gebze’de bulunan okullara sensörlü el dezenfektan cihazları yerleştirdik. Bu sayede anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerimiz, cihaza temas etmeden hijyenik bir şekilde ellerini dezenfekte edebilecek. Öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’deki, okullarda, temassız, dezenfekte,
Yorumlar
Haber Yazılımı