Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 10:48
 
Gebze’den Bahçeli’yi duygulandıran plaket!
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak, Ülkücü şehit Yusuf İmamoğlu’nun şehit edildiğinde cebinden çıkan 35 kuruşa dikkat çekmek adına hazırlattığı plaket MHP lideri Bahçeli’yi duygulandırdı. Bahçeli, bu plaketin sosyal medyada yayılmasını istedi.
Gebze Haberi
Gebze’den Bahçeli’yi duygulandıran plaket!

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak, öncülüğünde MHP lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Ülkücü şehit Yusuf İmamoğlu’nun şehit edildiğinde cebinden çıkan 35 kuruşa dikkat çeken TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak, bu olaya dikkat çekmek amaçlı özel bir plaket hazırlattı.

MHP LİDERİNİ DUYGULANDIRAN PLAKET
TÜRKAV Gebze Şubesi tarafından hazırlanan plaket içerisinde 35 kuruş ve MHP kurucu lideri Alparslan Türkeş’in ülkücü şehit Yusuf İmamoğlu için kullandığı “Dün benim bir Yusufum vardı. Bu gün hepiniz Yusufumsunuz” cümlesinin yazıldığı anı plaketi MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye hediye edildi. MHP lider Bahçeli, aldığı plaketten dolayı duygulandı.

ANI PLAKETİ HEDİYE EDİLDİ
MHP liderini ziyaret eden TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak, “Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Doktor Devlet Bahçeli Bey’in elini öpüp hayır dualarını aldık. Cennet Mekan Şehidimiz Yusuf İMAMOĞLU hatırasına yaptırdığımız anı plaketini Liderimize takdim ettiğimizde memnuniyetini dile getirdi” dedi.

SOSYAL MEDYA’DA YAYILMASINI İSTEDİ
Ozan Özocak’ın ifade ettiğine göre MHP lideri Bahçeli, “Evladım bu çalışmanız için size çok teşekkür ediyorum, bu çalışmanın özellikle sosyal medyada yayılmasını sağlayarak gençlere örnek olmasını sağlayın , 35 kuruşu anlasın herkes . İpini sapını koparıp sağa sola gidenler bilmezler bunun kıymetini” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’den, Bahçeli’yi, duygulandıran, plaket!,
Yorumlar
Haber Yazılımı