GEBZE ERBAKAN VAKFI İSTANBUL’A ÇIKARMA YAPACAK!
Haber
03 Mart 2017 - Cuma 10:36
 
GEBZE ERBAKAN VAKFI İSTANBUL’A ÇIKARMA YAPACAK!
Türk siyasi tarihinin önemli isimlerinden Prof. Dr. Necmettin Erbakan‘ın vefatının 6’ncı yılı dolayısıyla Erbakan Vakfı tarafından anma hazırlıkları son aşamaya geldi.
Gebze Haberi
GEBZE ERBAKAN VAKFI İSTANBUL’A ÇIKARMA YAPACAK!

Erbakan Vakfı tarafından İstanbul‘da, mezarı başında Kuran tilaveti ve hatim dualarıyla başlayacak olan program saat 19.00’da Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonu’nda anma etkinlikleri ile devam edecek. İslam ülkelerinden gelen misafirlerin yapacağı konuşmalar sonrasında Merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan da kapanış konuşmasını yapacak.

ERBAKAN FARKI HER YIL ARTACAK

Anma programına Gebze’den ciddi katılım olacağını belirten Vakıf Başkanı Engin Kılıç: “Hocamızın şanına yakışır bir anma programı gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız Fatih Erbakan Bey’in gösterdiği 30.000 hedefini aşmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Türkiye’den birçok siyasi geldi geçti, birçok başbakan geldi geçti ama bir tek Erbakan farkıyla her yıl artarak devam eden anma ve anlama programı yapılıyor. Bu da gösteriyor ki bazı dehalar vefat ettiklerinde bile ülkeye hizmet etmeye devam ediyorlar. 28 Şubat bin yıl sürecek diyenlere inat bizim Milli Görüş davamız kıyamete kadar sürecektir.

KIBRIS VE FİLİSTEN’DEN MİSAFİRLER GELİYOR

Toplantıya Kıbrıs eski Başbakan yardımcısı Serdar Denktaş, Filistin eski başbakanlarından İsmail Heniyye’nin yanı sıra birçok sürpriz misafirde katılım sağlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, ERBAKAN, VAKFI, İSTANBUL’A, ÇIKARMA, YAPACAK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı