Gebze Genç Saadet’te başkan değişti!
Haber
03 Ocak 2020 - Cuma 11:12
 
Gebze Genç Saadet’te başkan değişti!
Siyaset Haberi
Gebze Genç Saadet’te başkan değişti!

Saadet Partisi Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Turel, Başkanlık görevini Ali Demirkan’a devretti. Beybaba Antep sofrasında düzenlenen devir teslim toplantısında, yaklaşık 4 yıl sürdürdüğü bu görevin kendisi için onur verici bir dönem olduğunu belirten Turel; “Bu süre içerisinden yüz akı ile hizmet ettiğimizi düşünüyorum. Bu erdemli görevi partimizin çeşitli kademelerinde görev alan değerli Ali Demirkan kardeşimize gönül rahatlığı ile teslim ediyorum. Kendisinin bu görevi layıkıyla başaracağını ve bundan sonra bayrağı çok daha ileriye taşıyıp Saadet Partisinin misyonunu en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancım tamdır” dedi. 

TUREL, “BÜTÜN GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ”

Görev değişimi sırasında kendisine emanet edilen Kuran’ı Kerim ve Türk bayrağını yeni başkan Ali Demirkan’a teslim eden Turel “Bizler Bu yüce Kuran Nizamını yer yüzüne hakim kılmak için bu kutsal bayrağımızın yere düşmemesi için bütün gücümüzle çalışmak zorundayız, bizler bu emaneti yeni sahibine teslim ediyoruz” dedi.

DEMİRKAN, “İSABETLİ KARARLAR ALACAĞIZ”

Devir teslimin ardından kısa bir açıklama yapan Demirkan; “Bugüne kadar partimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Muhammed Turel başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah’u Teâla tek seferde isabetli kararlar alabilmeyi aldığımız kararları uygulaya bilmeyi nasip etsin, Allah utandırmasın” dedi. Toplantı çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Genç, Saadet’te, başkan, değişti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı