Gebze Gençlik Merkezi binası tamamlanıyor
Haber
16 Eylül 2018 - Pazar 10:33
 
Gebze Gençlik Merkezi binası tamamlanıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Gebze Gençlik Merkezi'nin tamamlanması için gün sayılıyor
Gebze Haberi
Gebze Gençlik Merkezi binası tamamlanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gençlere yönelik çalışmaların en önemli projelerinden olan Gebze Gençlik Merkezi inşaatında sona geliniyor. Gebze ilçesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Gebze Gençlik Merkezi'nin ince işçiliği ve çevre düzenlemesi tamamlanmak üzere. Bina tamamlandığında gençlerin birçok alanda faydalanacağı bir gençlik merkezi, Gebze ilçesine kazandırılmış olacak. Gençlik merkezi binasının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanıyor.

SON RÖTUŞLAR YAPILIYOR

11 bin 200 metrekare alan içerisine inşa edilen Gebze Gençlik Merkezi'nin çalışmalarında sona geliniyor. Gençlik merkezi binasındaki tüm katlarda seramik kaplama, mermer kaplama ve asma tavan imalatları tamamlandı. Konferans salonundaki halı kaplama imalatları ve koltuk montajları yapılırken, sahnenin lamine kaplaması yapımı da devam ediyor. Tüm binanın saten alçı ve boya işlemleri devam ederken, katlarda kaba ve ince temizlik yapılıyor.

GENİŞ KAPSAMLI BİR TESİS OLACAK

Yaklaşık 5 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan yapının çevre bitkisel peyzaj alt yapıları ve bitkisel toprak serimi tamamlandı. Basketbol ve voleybol sahasının çit çalışmaları devam ediyor. Gençlik merkezine ait 44 araçlık açık otoparkı bulunuyor. Gençlik merkezi binası tamamlandığında binada fen laboratuvarı, derslikler, fitness salonu, güreş, judo ve soyunma odaları, internet sınıfı, satranç odası, kulüp odası, kütüphane, spor izleme bölümü, divanhane, teras, kafeterya, bebek bakım odası, 380 kişilik tiyatro salonu, kulis, dekor deposu, atölye sınıfı, müzik stüdyosu ve kayıt odası yer alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Gençlik, Merkezi, binası, tamamlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı