Haber Detayı
03 Temmuz 2018 - Salı 11:41
 
GEBZE KAHRAMANMARAŞLILAR DERNEĞİ AÇILIYOR
Geçtiğimiz aylarda Gebze Bölgesinde yaşayan Kahramanmaraşlıların kurduğu Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği, 8 Temmuz Pazar günü açılıyor.
Gebze Haberi
GEBZE KAHRAMANMARAŞLILAR DERNEĞİ AÇILIYOR

Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Gebze’de kurulan Kahramanmaraşlılar Derneği 8 Temmuz Pazar günü açılıyor. Dernek Arapçeşme Mahallesi Kavak Caddesi 2047/1 No:3 adresinde hizmet verecek. Açılış için gerekli hazırlıkları yapan Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği, Kahramanmaraşlı ve Gebzeli hemşerilerini saat 12:00’de gerçekleşecek olan açılışa davet ediyor.

OKTAY, AÇILIŞA DAVET ETTİ

Gebze ve çevresinde yaşayan Kahramanmaraşlıları, Derneğin açılışına özellikle davet eden Başkan Adem Oktay; “Üyelerimiz ve hemşerilerimiz arası iletişim kurulmasını akrabalık bağlarının yanında, hemşerilik bağlarının güçlenmesini sağlamak. Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek, hayırlı işlere vesile olmak amacıyla kurduğumuz Gebze Kahramanmaraşlılar Derneğimizin açılışına Kahramanmaraşlı ve Gebzeli hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi. Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği açılışına katılmak isteyen ve dernekle ilgili bilgi almak isteyenler Başkan Adem Oktay ve Ahmet Gözel ile 0535 591 12 88 numaralı telefondan irtibata geçebilirler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, KAHRAMANMARAŞLILAR, DERNEĞİ, AÇILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı