Haber Detayı
15 Ekim 2016 - Cumartesi 11:03
 
GEBZE MASTERLER DERNEKLEŞİYOR
Gebze Masterler Başkanı Murat Çıplak ve bu nemli oluşumun kurucusu Kelebek lakaplı eski futbolcu Murat Çıplak, gazetemizi ziyaret etti. Gebze Masterler’in çok yakında dernekleşeceğinin müjdesini veren Başkan Öndek, sadece bir futbol takımı değil, aynı zamanda önemli bir sivil toplum kuruluşu olduklarını söyledi.
Spor Haberi
GEBZE MASTERLER DERNEKLEŞİYOR

 

Örnek bir oluşuma imza atarak Gebze Masterler’i başarıdan başarıya koşturan Başkan Bülent Hödek ve Gebze Masterler kurucusu Murat Çıplak , gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeniz Abbas Sır ve Spor Servisi Sorumlusu Çağlar Akar’a özel açıklamalarda bulundular. Marmara Masterler Ligi’nde ligde geride kalan 2 maçı da kazanan Gebze’nin eski tüfekleri, oynadığı iyi futbolla gözlerin pasını silerken, saha dışında da örnek bir aile profili çiziyor. Sadece bir spor takımı olmadığını gösteren Gebze Masterler, aynı zamanda örnek bir sivil toplum kuruluşu olarak dikkat çekiyor.

CİDDİ BİR PRESTİJ KAZANACAK

Gebze’nin saygın iş adamlarını kendi bünyesinde barındıran ve önemli sponsorluk anlaşmaları imzalayan Gebze Masterler, çok yakında dernekleşecek. Henüz 6 ay olmasına rağmen önemli bir yol kat eden ve dernekleşme adına gerekli hamleleri yapan Masterler, dernekleştikten sonra ciddi bir prestij sahibi olacak.

BAŞKAN ÖNDEK’TEN MÜTHİŞ ÖZVERİ

Gebze Masterler’in başkanlığını yürüten Eski futbolculardan Bülent Öndek, Mustafapaşa Spor kulübünde başladığı futbol hayatını Kocaeli PAF takım, Petkim ve Kartal Spor’da sürdürmüş ancak sakatlığı nedeniyle futbolu bırakmıştı. Şimdi ise Gebze Masterler’in başarısı için hem başkan olarak saha dışında hem de futbolcu olarak sahada ter döküyor.

SKOR DEĞİL SPOR ODAKLI FELSEFE

Genel Yayın Yönetmeniz Abbas Sır’a açıklamalarda bulunan Gebze Masterler Başkanı Bülent Öndek, “Amacımız Gebze’mizin adını en iyi şekilde duyurmak ve centilmence bir mücadele etmek. Bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Skordan çok spor odaklı felsefemizle yolumuza devam ediyoruz. Takımımızdaki oyuncularımıza ve bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, MASTERLER, DERNEKLEŞİYOR, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı