Gebze’nin 8 mahallesinde sonbahar temizliği yapıldı
Haber
28 Ekim 2020 - Çarşamba 17:30
 
Gebze’nin 8 mahallesinde sonbahar temizliği yapıldı
Gebze’nin 8 mahallesinde sonbahar temizliği yapıldı
Gebze Haberi
Gebze’nin 8 mahallesinde sonbahar temizliği yapıldı

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatı doğrultusunda Gebze’de başlatılan sonbahar temizliğinde 8 mahalle temizlendi.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün talimatı doğrultusunda Gebze’de Sonbahar temizliği başlatıldı. Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler başlatılan sonbahar temizliği seferberliği ile her gün Gebze’nin bir mahallesinde detaylı temizlik çalışması yürütüyor. Mevlana Mahallesi’nden başlayan sonbahar temizliği; Tatlıkuyu Mahallesi, Barış Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mustafa Paşa Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi ve son olarak da Sultan Orhan Mahallesi ile devam etti.

8 MAHALLEMİZİ TAMAMLADIK

Sonbahar temizliklerinin Gebze’nin her mahallesinde devam edeceğini dile getiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Mevlana Mahallesi’nden başlattığımız sonbahar temizliğimizde 8 mahallemizi tamamladık. Tatlıkuyu Mahallesi, Barış Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mustafa Paşa Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi ve son olarak da Sultan Orhan Mahallesi ile devam eden temizlik çalışmalarımıza 23 gün tamamlanana kadar devam edeceğiz. Her gün bir mahallemizde temizlik işçisi personellerimiz temizliklerini gerçekleştiriyor. İlkbahar temizliğinde buluşmak üzere saygılarımı sunuyor ve çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze’nin, 8, mahallesinde, sonbahar, temizliği, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı