Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 22:17
 
‘Gebze’nin yeri ayrı ve özel’
AK Parti Gebze İlçe Teşkilatının Genişletilmiş 99. İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş konuşarak, “Kocaeli Ak Parti Teşkilatları içerisinde Gebze’nin yeri ayrı ve özeldir.” dedi.
Gebze Haberi
‘Gebze’nin yeri ayrı ve özel’

AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı Genişletilmiş 99. İlçe Danışma Toplantısı bu akşam gerçekleştirildi. Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Dilovası ilçe başkanı Osman Akbulut, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze Koordinatörü İbrahim Pehlivan, il ve ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

GEBZE TEŞKİLATI KOCAELİ’NİN MOTORU OLDU

Danışma toplantısında ilk olarak AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar bir konuşma yaparak, “Gebze teşkilatları Kocaeli’nin motoru olmuştur. Her hafta mahalle toplantılarımızı düzenli olarak yapıyoruz. Teşkilatçılık gönüllülüğü, sabrı, heyecanı gerektirir. Göreve geldiğimiz günden beri tam kadro yönetim yapıyoruz. 3. senesini andığımız 15 Temmuz Hain Darbe girişimini unutmamak için tuttuğumuz vatan nöbetimize tam kadro katıldık. Bu vesile ile 15 Temmuz’da şehit olan şehitlerimizin huzurunda saygıyla eğiliyorum. AK Parti milletin talebi üzerine Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulan, sahibi millet olan bir parti. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar ülkemizde 11 milyona yaklaşan üyesi ile AK Parti dünyanın en büyük organizasyonu. Bizler bu trenin kaptanlığını yaptı bu trende yük olmak istemiyoruz” diye konuştu.

HALK MECLİSLERİ BAŞLATACAĞIZ

Başkan Ayar’ın ardından faaliyet raporu sunuldu. Faaliyet raporunun ardından Ak Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder selamlama konuşması yaptı. Selamlama konuşmalarının ardından Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz konuşarak, “31 Mart seçimlerinden sonra yerel yönetimler olarak beraberce yol yürüdük. Teşkilatımızın gayret ve çabasıyla hayırlı bir sonuç elde ettik. Seçimler sonrasında çalışmalarımızı en iyi şekilde icra etmek için çaba gösteriyoruz. Yeni çalışma dönemi için kurum içerisinde bir organizasyon sürecini yaptık. Dün ilk defa halk günü sürecini başlattık. Halk meclislerini de başlatacağız. Halkın içinde olup duygu ve düşüncelerini hissedeceğiz. Teşkilatlarımızla birlikte bu yükü taşıyabiliriz.” dedi.

GEBZE’NİN YERİ AYRI VE ÖZEL

Başkan Büyükgöz’ün ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın bir konuşma yaptı. Başkan Büyükakın, “En güçlü yanımız teşkilatlarımız. Sizler olmadan bizlerin başarıya ulaşması mümkün değil. Tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum.” dedi. Son olarak ise Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş konuşarak, “Ak Parti teşkilatları kurulduğu ilk günden beri Türkiye’ye örnek olmuştur. Kocaeli Ak Parti Teşkilatları içerisinde Gebze’nin yeri ayrı ve özeldir. Gebze teşkilatları dinamik, istekli ve arzulu. Aramıza fitne, fesat ve ficurü sokmamalıyız. Sevgi ve samimiyet duyguları içerisinde hedeflerimize doğru yürüyeceğiz. Yeni bir anlayış ve usulle sizleri dinlemek istiyoruz. Sorunların çözümü noktasında samimi olacağız. Halkın içinde olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam edildi.

HABER: KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Gebze’nin, yeri, ayrı, ve, özel’,
Yorumlar
Haber Yazılımı